Anabolik Etki ve Steroidler

Anabolik steroidler anabolik etki oluşturduğu için tercih edilir. Anabolik etki nedir sorusunu cevaplayalım. Canlılarda protein üretiminin uyarılmasını sağlayan ve çizgili kas kitlesinin büyümesi ve gelişme dönemindeki hayvanlarda somatik büyümenin hızlanmasına neden olan etkiye anabolik etki deniyor. Steroid sipariş verirken kullanacağınız steroidin insani etkiler bırakmayacağını düşünerek satın almalısınız. Kas sisteminin normal hızda gelişmesinin önüne set çekerek anormal şekilde güce sahip olmak istemek kişileri steroid kullanımına ve steroid sipariş vermeye itmektedir. Günümüzde steroidler bazı hastalıkların tedavisinde kullanılabiliyor. Hastanın hormonlarını tetiklemek ya da ciddi derece hasta olanlara güç takviye etmek ve kaslarını canlı tutmak amacıyla steroid başlanıyor. Bunların dozuna ancak hastanın durumuna ve koşullarına göre doktor karar verebilir.


Anabolik etki hakkında sorular cevaba kavuştuğuna göre sıra geldi neden anabolik steroid sipariş vermeliyim kısmına… Zaten buradaysanız steroid kullanmaya karar vermeye çalışıyorsunuz demektir. Acele etmeyin, steroidler hakkında ciddi kötü şeyler veya aşırı olumlu yaklaşımlar duyduysanız ikisinin ortasında fikir edinmeniz en iyisidir. Çünkü steroidler ne anlatıldığı kadar kötü ne de bahsedildiği ve abartıldığı kadar iyidir. Mükemmel olduğu nokta sporcular için geçerlidir. Uzun süre steroid kullanan yetişkin sporcular var. Yetişkin kelimesinin altını çiziyoruz çünkü henüz gelişimini tamamlamamış fakat alanında uzman bir sporcuysanız büyüme evresinde aksamalar yaşamamanız adına steroid sipariş vermemelisiniz. Sporcuların ve vücut geliştiricilerin steroidi kullanma amacı rekabet, fiziksel performansda artış, dayanıklılık ve güçtür. İstenilen çapta gelişim göstermek için her steroidin etki etme süresi farklıdır.

Herhangi bir küre başladıysanız, kuvvetli anabolik steroid kullanıyorsanız dozlarına ve sürelerine uymalısınız. Steroid kullanımı mucize gelişim göstermek için yaygın bir formül gibi lanse edilse de doğru kullanılmadığında vücutta bıraktığı hasarlar kalıcı olabilmektedir. Testosteron hormonunun vücudunuzda bulunması gerektiği belli bir oran vardır. Testosteron sevilerinde steroidler aracılığı ile bilinçsizce artış saplandığında steroidlerin yan etkisi ortaya çıkacaktır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.