Anabolik Steroidlere Dair Bilgiler Previous item Anabolik Etki ve Steroidler Next item Vücut Geliştirme ve Steroidler

Anabolik Steroidlere Dair Bilgiler

Anabolik steroidleri kullanmada iki farklı yol vardır. İlk olan oral yolla yani ağız ile almak ikincisi ise kas içine enjekte edilerek direkt etki sağlamaktır. Kas içine enjekte etmek size hoş gelmiyorsa oral yolla alınan hapları tercih edebilirsiniz. Steroid sipariş verirken kullanmayı düşündüğünüz steroidi veya kürünü başlangıç olarak ayarlanmasına özen gösterin. Vücudunuza yabancı olan bu maddeleri vücuda birden almak geri dönüşü olmayan hayati sonuçlara sebep olabilir. Kişilerin anabolik steroidlere yönelmesinin altındaki asıl sebepler kas kütlesini artırmak, dayanıklılık, eğitime güçlü başlangıç ve bu döngüyü korumak, eğitimden sonraki toparlanma sürecini kısaltmaktır. Anabolik steroidleri kalkan olarak değerlendiren kişilerde vardır. Psikolojik olarak faydalı olduğuna inananlar da ama bunun tam tersi düşünenlerde söz konusudur ve tabii ki faydasından daha çok zararı vardır diyebiliriz. Faydasını ancak ve ancak kasları büyütmeyi hedefleyen sporcular görür ki bu da antrenmanla desteklenmedikçe etkisi çabuk ortadan kalkacak bir durumdur. Kanıtlanan şudur ki steroidlerin şuursuz kullanımı sonucu kişiler agresif olurlar ve bu spor hayatlarını da negatif yönde etkiler.

Steroid kullanmakta kararlıysanız steroid sipariş verebilirsiniz. Steroid kullanımı sonucu oluşan olumsuzluklardan kendiniz sorumlusunuzdur. Steroidlerin yan etkileri ürünlerde yazmaktadır. Bunlara dikkat edin. Akne gelişimi, tümör, kist, değişken ruh hali gibi olumsuzluklar steroid kullananlarda meydana gelebilir. Erkek ve kadınları farklı şekilde etkileyen özellikleri de vardır. Erkeklerde testislerde küçülme, kadınlarda sesin kalınlaşması gibi… Hormonun aksi yönde tesir ettiğini bu şekilde açıklayabiliriz. Testosteron hormonu vücutta belli seviyede bulunmalıdır. Bu seviye yükseldiğinde veya alçaldığında kişide birtakım değişiklikler gözlenir ki bu değişiklikler genelde sağlıklı değildir. Anabolik steroidler vücut geliştirme alanında doğru şekilde kullanılır ve sporcu düzenli antrenmanla ilerlerse oluşabilecek yan etkiler en aza indirgenebilir. Steroidlerin zararlarını her yerde görmek mümkündür bunun zıttı olarak ne şekilde kullanılması gerektiği, hangi koşullarda bırakılmalı ve nasıl bırakılmalı bu konuda faydalı bilgilere ulaşmak zordur. Steroidler hakkında bilgisi bulunan kişilerden steroid sipariş vermeden ön bilgi alınmalıdır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.