Steroid Neden Kullanılır?

Anabolik steroidler hakkında birçok yazı ile karşılaşmanız olasıdır fakat doğruluk payı olan yazı sayısı oldukça azdır. Anabolik steroidlerden bahsederken cesur olmak ve bu ilaçların tüm etkilerini gözler önüne sermek gerekir. Ticari maksatlı tüm anabolik steroid sitelerinin gerçek olduğu söylenemez bu sebeple online alışverişte özellikle steroid sipariş verirken titiz davranmanız lazım. Site size güven vermiyorsa Anabolik veya androjenik steroidler hakkında sürekli övgüler yağdırıyorsa, ilaçların hiç yan etkisi yokmuş gibi bahsediyorsa orada bir terslik vardır. Sonuçta pazarlama da bir yere kadar, insan sağlığı her zaman en ön plandadır. Anabolik steroidler değerlendirilirken çok ciddi karalamalar yapılabiliyor. Medyada birçok taban tabana yorum bulmanız da mümkün. Kafanız karışmış olabilir ama steroid satın almayı düşünüyorsanız bu kafa karışıklığını normal görmelisiniz. Steroid sipariş vermek kolay bir şey değildir. Kendinizi ve vücudunuzu çok iyi tanıyorsanız, kendi kararlarınızı kendiniz verebilecek iradeye sahipseniz, herhangi bir sağlık probleminiz yoksa ya da bunlara benzer bir durumla steroid sipariş vermeye engel bir durumunuz olmadığını düşünüyorsanız steroid kullanmaya başlayabilirsiniz.

Steroid kullanmaya başlarken şu steroidi kullanarak başlarım önce şu kürü uygularım gibi kendi kararlarınızı kendiniz vermeyin. Eczaneye gittiğinizde reçetesiz ilaç satılmadığı gibi aslında steroid kullanımı için de reçete gerekiyor. Spor alanında kullanıldığı için piyasada reçetesiz satan birçok yer var buna rağmen steroid sipariş veriyorsanız başlayacağınız ilk küre, kullanacağınız steroide kadar uzman görüşü alarak karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Anabolik ve androjenik steroidlerin piyasada birçok şekli bulunmaktadır. Ağız yoluyla alınan steroidler, enjeksiyon olarak alınan steroidler en fazla bilinenleridir. Cilt altına yerleştirilen ya da krem veya jel olarak kullanılan steroidler de vardır. Steroidlerin tıbbi alan dışında en fazla kullanım gerekçeleri de şu şekildedir:

Kas kitlesini artırmak
Dayanıklılığı artırmayı hedefleyen ve performansı yükselten steroidler
Yağ yakımına yardımcı olan steroidler. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olduğu için vücudunuzu nasıl şekillendirmek istediğinize ve nasıl bir programın sizin için uygun olduğuna konunun uzmanlarıyla karar vermelisiniz

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.