Steroid Sipariş Vermeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Anabolik steroidler hakkında sıklıkla ütopik beklentilere girilir. Aslında bu beklentiler yersiz değildir. Steroidler bir günde kişiyi canavar yapmasa da kısa vadede canavar gücüne ulaştırmayı hedefler, tabii burada canavar mecazi bir tanımdır fakat steroidlerin gücünüze güç katacağı bir gerçektir. Steroidler ne zaman kötü olur ve yan etkilerini gösterir buna değinelim. Steroid sipariş vermeden okumanız gereken bu makale bilgilenmenize yardımcı olacak. Önyargılarınızı ve beklentilerinizi bir kenara bırakarak steroid hakkında nötr bir şekilde bilgilenmek için yazının devamını dikkat okuyun.

Steroid kullanan kişiler genellikle sporcular ve vücut geliştiricilerdir. Bazen amaçlar daha farklı olabilir. Rekabet işin içine girdiğinde steroid sipariş vermenin mantığı tamamen rakibini yenmek oluyor. Profesyonel olarak yarışan sporcular steroid kullanması yasak olsa bile bazen müsabakalardan önce kullanıyorlar rakibinin kullandığından emin olan kişi ise elbette bir sıfır yenik başlamak istemiyor steroid kullanıyor. Uygun kür ve uygun doz steroidler kullanıldığında yan etkiler kendilerini göstermese de bu konu biraz karmaşık çünkü kimi steroid kullanırken hiçbir sağlık sorununun olmadığını iddia ederek başlıyor ve sonra steroidin işe yaramaması hatta yan etkilerinin tesiri ile olumsuz sonuçlar alabiliyor. Steroid almaya karar verirken doktorunuzdan check-up istemeniz isabetli olacaktır. Bu sayede bilmediğiniz bir hastalığınız varsa ve sağlık durumunuz steroid kullanmanıza engel teşkil ediyorsa önleminizi geç olmadan almış olursunuz.

Anabolik steroidler oldukça fazladır. Her birinin fonksiyonu farklıdır fakat amacı bellidir. Testosteron hormonunun takviyesiyle vücuttaki kas büyümesini tetikler ve iri gözükmenizi sağlar. Ergenlik dönemindeki kişiler için steroidlerin tavsiye edilmemesi henüz büyümelerinin tamamlanmamış olmasıdır. Hormon takviyesiyle vücudun dengesi bozulabilir bu sebeple ergenlik çağındaki kişiler vücutlarını geliştirmek isterken organik bir biçimde yapmanın yollarını aramalıdır. Sağlıklı beslenme ve spor ile vücut gelişimlerine katkıda bulunabilirler. Steroid sipariş verirken size tavsiye edilen kür veya steroidin prospektüsünü muhakkak okuyun. Steroidler ilaç kategorisinde değerlendirilmesi konunun ciddiyetini özetler niteliktedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.